329/3
Sonus Faber Olympica Nova III. Et par tre-vejs gulvhøjtalere, kabinet af valnød. Stelnr. 0691. H. 110. B. 37,6. D. 46 cm. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Begge højtalere med nogle ridser/små huller fra kattekløer. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Budfrist
Vurdering
860665 (Autobud) | ||
102054 | ||
860665 | ||
248892 | ||
1166889 | ||
889417 | ||
102054 | ||
889417 |