329/​3

Sonus Faber Olympica Nova III. Et par tre-vejs gulvhøjtalere, kabinet af valnød. Stelnr. 0691. H. 110. B. 37,6. D. 46 cm. (2)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ene højtaler med nogle ridser/små huller fra kattekløer. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Bestil konditionsrapport

I Lyngby
Budfrist

Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

889417 16.000 DKK
102054 15.500 DKK
889417 15.000 DKK