Foto endnu ikke klar
880/786
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Uden titel, 2003. Usign. Akryl på aluminium. 145×120. Uindrammet.
Proveniens: Franz Pedersens Kunsthandel, Horsens.
Moderne malerier og foto, 26. september 2018
Vurdering
Hammerslag