Foto endnu ikke klar
880/​786

Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)

Uden titel, 2003. Usign. Akryl på aluminium. 145×120. Uindrammet.

Proveniens: Franz Pedersens Kunsthandel, Horsens.

Moderne malerier og foto, 26. september 2018

Vur­dering

25.000 DKK

Hammerslag