2142/9034
“Top Zip Shoulder Bag” taske af tan Vitello Daino læder med gyldne beslag, to hanke, justerbar og aftagelig skulderstrop, to udvendige lynlås lommer, et lynlås rum med to indvendige lommer og stof for. H. 26 x B. 38 x D. 9 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Lidt ridser på kanter. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag