2119/354
Et par sengustavianske taburetter af birketræ. Sverige, 19. årh.s midte. (2)
Proveniens: Erik Brandt.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
36 bud