12115/120
Carla Thonsgaard (f. Ålborg 1922, d. Aalborg 2017)
“Den sorte madonna”. Akvarel på papir. Sign. Carla Th. 80. 23×17.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag