12115/​120

Carla Thonsgaard (f. Ålborg 1922, d. Aalborg 2017)

“Den sorte madonna”. Akvarel på papir. Sign. Carla Th. 80. 23×17.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

1.200–1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
(Autobud) 800 DKK
750 DKK
(Autobud) 700 DKK
650 DKK
600 DKK