2440/​753

Rud. Rasmussens Snedkerier

Entrémøbel af palisander og teak med indbygget højtaler. Udført og mærket 1960'erne hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 86. L. 60. D. 28.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?