2426/763
Carla Colsmann Mohr (f. Frederiksberg 1887, d. 1974)
Blomster. Sign. C.C.M. 1947. Olie på lærred. 48×56.
Vurdering
Hammerslag
1023011 | ||
925245 | ||
803071 | ||
1105691 | ||
803071 |