2004/4445
1938. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 14 Aug. 1938 med 18 stk. Schultz 20 øre, rød (AFA 16), stemplet “Nr.35 AVANE”. [ ⊙ ]
Frimærker, 26. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 26. januar 2020