2004/​4445

1938. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 14 Aug. 1938 med 18 stk. Schultz 20 øre, rød (AFA 16), stemplet “Nr.35 AVANE”. [  ]

Frimærker, 26. januar 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag