2415/1267
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med fem brillantslebne diamanter. Vægt ca. 2,5 g. B. 4 mm. Str. 56.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på ringskinne.
Smykker og Fashion, 10. april 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud