2131/629
Theo Wolvecamp (f. Hengelo 1925, d. 1992)
To kompositioner. Begge sign. Wolvecamp 88, 193/200 og Wolvecamp 89 22/75. Litografier i farver. Lysmål 60×43 og 55×40. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud