2413/7637
Sofie Hesselholdt (f. 1974)
Vibeke Mejlvang (f. 1976)
“Pas”. Sign. Hesselholdt & Mejlvang, 26/37. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×57.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Samtidskunst, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
12 bud