1946/​7041

Stephen Grant & Sons. En engelsk “Oak & Leather” geværkuffert med messinghjørner til et sæt parbøsser med 30 tommer løb.

Ridser, mærker og brugsslitage.

Jagtvåben, 11. november 2019

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

2.800 DKK

(Autobud) 2.800 DKK
2.700 DKK
2.600 DKK
2.500 DKK