1946/7041
Stephen Grant & Sons. En engelsk “Oak & Leather” geværkuffert med messinghjørner til et sæt parbøsser med 30 tommer løb.
Ridser, mærker og brugsslitage.
Jagtvåben, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag