2048/383
Ubekendt kunstner, 20. årh
Dionysos. Usigneret. Buste af patineret bronze, på sokkel af sort marmor. H. inklusiv sokkel 40.
Fremstår med let alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag
37 bud