2016/261
Empire vippespejl af mahogni, dekoreret med påsatte bronzer, front med skuffe. 19. årh.s begyndelse. H. 78. B. 54. D. 38.
Brugsslitage. Finérskader. Falmet. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag