2436/​17

Almuehylde af bemalet træ med fire hylder og udskåret med kerub. 19. årh.s midte. H. 79. B. 79. D. 23

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?