2440/528
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
“Koglen”. Pendel med lameller af kobber. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
864665 | ||
908716 | ||
864665 | ||
951464 |