2417/332
“Stoppested” og “Samtale-Station”. To emaljeskilte af metal. 20. årh. 30×42 og 26×47. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Rust. Ridser, mærker og afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag