12022/56
Ludvig Jacobsen (f. Odense 1890, d. Vanløse 1957)
Opstilling med rose i vase. Sign. Ludvig Jacobsen. Olie på lærred. 44,5×32. Ramme 59×47,5.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag