2004/260
En stor samling Elastolin og Lineol figurer af bemalet komposition i form af tyske soldater. Ca. 70.
Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag