1949/492
Jaeger-LeCoultre bordur af messing, kobber og glas, timekrans med romertal. Stemplet 5981. 20. årh. H. 17.
Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. december 2019
Vurdering
Hammerslag