2105/106
Godfred Christensen (f. København 1845, d. sst. 1928)
Achensee i Tyrol. Sign. og dateret G.C. 1903. Olie på lærred. 23,5×31.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. februar 2021
Vurdering
Hammerslag