12203/94
Engelsk konsolbord af mahogni. 20. årh. H. 71,5. L. 150,5. B. 51.
Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
Enkelte ridser og mærker.