12203/​94

Engelsk konsolbord af mahogni. 20. årh. H. 71,5. L. 150,5. B. 51.

Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag