1831/51
Vilhelm Bille (f. København 1864, d. sst. 1908)
Marine med to-master for læns. Sign. Vilh. Bille. Olie på lærred. 58×48.
Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
22 bud