2448/​193

Ubekendt maler, 20. årh.s begyndelse

Opstilling med svampe. Sign. Mabel Nielsen, 1925. Olie på lærred. 26×32 cm.

Lærredet er dubleret. Behov for let overfladerensning.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.300 DKK

14 bud

907277 (Autobud) 2.300 DKK
1006686 2.200 DKK
907277 (Autobud) 2.100 DKK
1006686 2.000 DKK
907277 (Autobud) 1.950 DKK
1006686 1.900 DKK
907277 (Autobud) 1.850 DKK
1006686 1.800 DKK
907277 (Autobud) 1.750 DKK
1006686 1.700 DKK
907277 (Autobud) 1.650 DKK
1006686 1.600 DKK
907277 1.550 DKK
942187 1.500 DKK