2441/​26

Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med kæmninger, blomster og bladværk. 18. årh. H. 90. B. 44.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlfelt med misfarvinger. Restaureret.

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag