2104/824
HuskMitNavn (f. København 1975)
Et par portrætter. Begge sign. Huskmitnavn, 06, 11/150, 5/150. Litografier i farve. Bladstørrelse hver 38×28. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag