2416/1263
En samling bestående af seks kuglepenne, en fyldepen med spids af 14 kt. guld, en Parker pen med forgyldt hætte af metal, sort og bordeaux resin og to originale etuier. (10)
To Montblanc etuier til henholdsvis to og tre penne medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 17. april 2024
Vurdering
Hammerslag
34 bud