1622/884
Dansk design
To pendler med perforerede skærme af sortlakeret metal, top af teak og messing. 1960'erne. H. 29 og 37. Diam. 20,5 og 30. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 31. maj 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
11 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||