2050/552
John Kørner (f. Aarhus 1967)
“Afghan Market”, 2019. Sign. John Körner, 9/40. Litografi i farver i ramme af kunstneren. Bladstørrelse 34,5×50,5.
Proveniens: Galleri Bo Bjerggaard, København.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag