2436/32
Langbænk af grønmalet fyrretræ, front udskåret med tunget kant. 19. årh. H. 51. B. 33. L. 205.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs og umalet sprosse. Manglende pyntelise.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag