Jack Kampmann (f. London 1914, d. 1989)
Komposition med huse og kirke. Sign. Jack Kampmann 1988, 51/450. Litografi i farver. Papirstørrelse 38×47. Uindrammet.
Sælger oplyser: Papiret i fotogengivelsen ved signaturen vises som lyserødt, men papiret er dog hvidt.
Kunst, antikviteter & design, 17. august 2019