12038/16
Engelsk Wingback Chair, betrukket med brunligt læder monteret med messingsøm. George III stil, 20. årh.s sidste halvdel.
Brugsslitage. Patineret.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag