“Zephyr 55” kuffert af brunt Damier Ebene kanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, udtrækkeligt håndtag, et lynlås rum med fire indvendige lynlås lommer og mørkebrunt nylon for. Navneskilt og hængelås medfølger. H. 52 x B. 36 x D. 20 cm. 2015.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med enkelte lyse ridser på Damier Ebene kanvas. Fremstår med slitage og ridser på plastdetaljer, primært bagpå. God stand indvendigt. Alle mål er cirkamål.
814952 | ||
896810 | ||
814952 |