2412/169
N. P. Mols (f. Grumstrup 1859, d. København 1921)
Mark med græssende køer. Sign. N. P. Mols 07. Olie på lærred. 41,5×58.
Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag