2450/713
Standerlampe af aluminium med 13 blus, mellemstykket af hvidt plast. Udført hos Swiss Lamps International, 1960'erne. H. 165.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering