12118/27
Lauritz Mikkelsen (f. Erikslund, Hesslunda 1879, d. Saltofte ved Assens 1966)
To får. Sign. monogram LM 35. Tusch og akvarel på papir. 24,5×35. Rammemål 28,5×28,5.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag