1734/25
Celestino Penna (f. ca. 1895, italiensk maler)
Parti fra Taormina. Usigneret. Olie på træ. 39×31.
Mindre krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 21. august 2017
Vurdering
Hammerslag