2024/​206

Japansk bakke af forgyldt lak, prydet med vævet tekstilmønster. Æske medfølger. 20. årh. Diam. 30.

Almindelig brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag