2024/206
Japansk bakke af forgyldt lak, prydet med vævet tekstilmønster. Æske medfølger. 20. årh. Diam. 30.
Almindelig brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag