2103/577
Erró (Gudmundur Gudmundsson) (f. Olafsvick 1932)
Komposition. Sign. Erró 1996, XXII/XXV. Litografi i farver. Bladstørrelse 71×52. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud