2432/95
Rokoko bord af elmetræ, skuffe i sarg, fliget sarg med cabriole ben. 18. årh.s midte. H. 74. B. 74. B. 51.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Falmet.
Vurdering
1010450 |