2447/​993

France & Søn

Ovalt spisbord af teak med udtræk og to tillægsplader. Udført og mærket hos France & Søn. H. 70. L. 176/276. B. 125.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og finérskader (Gennemslibning). Tillægsplader er lakeret.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?