2448/​869

Dansk møbeldesign

Reolvæg af kirsebærtræ, bestående af tre skabe, en kommode og to bogkasser. (6)

Mål:

Skabe og kommode: H. inkl. fastmonterede sokler: 78. B. 72. D. 42,5. Bogkasser: H. 71,5. B. 72. D. 30.

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Huller i bagbeklædning.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?