2427/179
Russisk ikon med fremstilling af Skt. Mark. Tempera på træpanel. 18. årh. 40×34 cm.
Enkelte reparationer/retoucheringer og afskalninger samt flere krakeleringer.
Fra
i
Vurdering
1141161 |