877/691
Maja Lisa Engelhardt (f. Frederiksberg 1956)
“Kornaks over landskab”, Paris. Sign. M. L. E. 89; sign. på bagsiden med titel og årstal. Olie på lærred. 97×130.
Malerier, skulpturer, fotografier, 6. marts 2018
Vurdering
Hammerslag