1504/123
Giacomo Mantegazza (f. 1853, d. 1920, italiensk maler)
Scene fra en park i Milano. Sign. G. Mantegazza Milano. Olie på lærred. 36×50.
Behov for let overfladerensning. Minimale krakeleringer. Enkelt lille afskalning.
Ældre malerier og møbler, 19. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
11 bud