Ubekendt maler, ca. 1900
Interiør med en ældre herre ved spisebordet. Usigneret. Olie på lærred. 39×49.
Én reparation/lap på bagsiden. Krakeleringer. Enkelte retoucheringer. Enkelte afskalninger.
800893 |