2131/295
Venetiansk spejl med kanter af farvet og slebet glas. Morano, 20. årh.s begyndelse. H. 66. B. 85.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Enkelte dele er faldet af og medfølger i en pose for sig. Revner på glasset.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud