William Scharff (f. København 1886, d. sst. 1959)
Tre kompositioner. Sign. W.S. Akvarel på papir. Lysmål 21×20, 20×25 og 28×14. Indrammet i samme ramme.
1106281 (Autobud) | ||
849670 | ||
1106281 (Autobud) | ||
849670 | ||
1106281 (Autobud) | ||
849670 | ||
1106281 (Autobud) | ||
849670 | ||
1106281 |